1 / 12
DELOVI ZA MERCEDES
По Договор
11.03.2023 09:29

Штип / Штип

❗❗❗DELOVI ZA MERCEDES❗❗❗

📍W202 C180 (BENZIN)
📍W203 C200 C220 (DIZEL)
📍W204 C200 C220 (DIZEL)
📍W211 E200 E220 E270 E280 E320 (DIZEL)
📍W212 E200 E220 E350 (DIZEL)
📍W168 A160 (DIZEL)
📍W164 ML280 ML320 ML350 (DIZEL)
📍W221 S320 S350 (DIZEL)

SAMO NA DELOVI NE SE PRODAVAT CELI❗

🔴BILO KAKVA INFORMACIJA PISETE INBOX ILI JAVETE SE 📲075 259 516

NE ZVONETEE NA BROJOT DOLEEE !!!!!!!!!!!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
075259516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам