1 / 12
Priroden Kamen / Dekorativen Kamen / Камен
8.500 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 12:54

Куманово / Куманово

Палета 8500 Денари. 25 квадрати.
(Дебелина 1.50 do 2.50 цм)

Дебелина 1цм. 6500 Денари Палета 25м2
Дебелина 3-5 цм. 9900 ден Палета 25 м2

Вршиме достава во цела Македонија!
За Нарачки и информации
071353810

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
+38971353810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам