1 / 2
Arhitektonski Gradezen tehnicar bara rabota
1 €
29.10.2021 05:15

Охрид / Охрид

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Машко

Образование:

ВСС-VII Степен

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Arhitektonski Gradezen tehnicar bara rabota so 15 godisno iskustvo vo gradeznistvoto, vo crtanje proekti, vo nadzor na izvedenite raboti. Rabotata da bide vo Ohrid ili okolinata
tel 078-998-235

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodavam ili menuvam kavior Tajna vecera

1 €

Prodavam Potisna i Lamela za tamce

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам