1 / 6
ZA LOV I PLANINARENJE
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.02.2022 09:50

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Se prodavaat Planika vodootporni cizmi br 43,ednas obleceni i odalki za po sneg.
Cena na cizmite 5500,00 denari
Odalkite 1500.00 denari
Komplet 6000.00 denari
Moze zamena za mesalka za beton so mala doplata od mojha strana.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
077569316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам