1 / 7
Kawasaki BN125 Cruser
590 €
Цената не е фиксна
650 €
12.06.2022 15:13

Струга / Струга

Марка:

Kawasaki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2003

Модел:

Eliminator BN125 Cruser

Километри:

30000

Motorot e uvezen od Šwajcarija.
Kompletno ispraven, pali vozi.
Ne e ocarinet i nema dokumenti.
Tel 070 212 123.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Kemal
oktisi 106
Потврден огласувач
070212123
Испрати Е-маил до огласувачот

Phantom 3 profesional

299 €

Dron Phantom3 Profrsional

499 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам