1 / 11
Se prodava Sendvicara, moze i zamena za kola
1 €
06.10.2021 11:28

Кичево

Квадратура:

160 m²

Греење:

Друго

Se prodava sendvicara vo centarot na gradot.
Od oprema ima bukvalno sve sto treba da poseduva edna sendvicara. Ventilacija, skara na vodena parea, profesionalen toster, profesionalni 2 fritezi 8l.rabotni masi po hasap, kompjuter so instalirana programa, fiskalna, printer, masi, stolici, TV koi sluzat za meni kola za deliveri, moze i zamena za kola poveke info na 078 449 778

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

Tomas
Потврден огласувач
078449778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам