1 / 6
DELL Inspiron 3537, i7, 8Gb, 1TB HDD, 15.6" od profesorka
17.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам
DELL Inspiron 3537, i7, 8Gb, 1TB HDD, 15.6"

-CPU: Intel Core i7-4500U (4th generation) 1.80 - 2.40 GHz

-2 x Graphics:
1. Intel HD Graphics 4400 series
2. Graphics: AMD Radeon HD 8850M (2GB GDDR5)

-HDD: 1000GB HDD

-Memory: 8 GB (2x4GB)

-DVD+/-RW
-15.6-inch HD - 1366 x 768 Resolution

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Младен Стојановски
Славка Недиќ 5/1-3
Потврден огласувач
071 795 668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам