1 / 4
Se prodavaat polovni fiskalni aparati 6 parcinja
6.000 МКД
Цената не е фиксна
19.11.2021 11:17

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat polovni fiskalni aparati 3 od DUNA, 3 od ACCENT vo dobra sostojba, spremni za funkcioniranje, napraven redoven servis. Cena 6000 denari od parce. Informacii na telefon 070644286

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
076266616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам