1 / 8
Kotel na nafta WIESSMANN 27kw
450 €
15.11.2021 12:29

Скопје Центар / Скопје

informacii na 076475115

Kotel na nafta so gorilnik za parno donesen od germanija pred 1 mesec raboten do posledno
go prodavam zasto e smenet planot za greenje
informacii imate na slikite od samiot kotel
Pogoden za hali,magacini i domakjinstva

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
1111111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам