1 / 6
Kotel na nafta
100 €
22.11.2021 19:18

Скопје Центар / Скопје

informacii na 076475115

Kotel na nafta ispraven funkcionira bez problem
go menjam poradi promena za plan na greenje
povekje informacii imate na slikata

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
1111111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам