1 / 5
Montaza na laminat 80 den m2
80 МКД
Цената е фиксна
29.10.2021 09:42

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Profesionalna montaza na laminat so dolgogodisno iskustvo.
Cena 80 m2

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Marin
Потврден огласувач
078361747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам