1 / 6
Se prodava Mercedes
5.600 €
12.10.2021 20:43

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava mercedes E220 cdi
Mercedesot e dobro socuvan bez nieden problem.Se raboti po nego nema nikakov problem bez zameni. So nego sleduvat isto taka 4letni i 4zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075844853
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам