1 / 1
APARAT ZA KRVEN PRITISOK
1.500 МКД
16.05.2022 10:39

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov precizen aparat ENDLER za merenje krven pritisok, raboti so baterii ili adapter
Tel. 071 264 065

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Super Ceni
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам