1 / 2
Плац 520 метри квадратни
1 €
18.11.2021 18:25

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

520 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава место 520 метри квадратни во место викано Орлова река Кантонче со објект 8м на 4м.

Цена по договор

Контакт Перо 078 531 603

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078585419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам