1 / 6
BMW 3
8.800 €
06.09.2022 21:14

Охрид / Охрид

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 318d
4 novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nace
Потврден огласувач
078307497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам