1 / 6
AUDI Q7 3.0 QUATRO EXTRA SOSTOJBA
15.000 €
Цената е фиксна
21.08.2022 23:04

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audito e vo odlicna sotojba
4 novi letni gumi goodyear vozeni 700km
4 novi zimski gumi vozeni edna zima 200km
Reg cela godina
Info 077669850
077669850

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071221422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам