1 / 12
ZIMSKA JAKNA SO KRZNO
2.200 МКД
07.09.2022 16:28

Аеродром / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Црвена

Novi zimski jakni oblozeni so krzno
Tel. 071 264 065

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Super Ceni
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам