1 / 12
Komplet linija za keksi, sendvic biskvit oreo
49.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 20:11

Свети Николе / Свети Николе

Komplet linija za keksi, sendvic biskvit oreo, moze zamena za stan ili deloven objekt

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Riste
Потврден огласувач
072210332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам