1 / 1
Се продава плац
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.10.2021 00:07

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Плацот е со довод на техничка и санитарна вода, со можност за приклучок на струја, граничи со регионален и локален асфалтен пат.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Станко
Потврден огласувач
070239462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам