1 / 2
Panasonic bezicen telefon
1.000 МКД
07.10.2021 03:13

Скопје Центар / Скопје

Koristen mnogu kratko vreme, komplet vo fabricka kutija so novi NiMH baterii.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078515590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам