1 / 3
POLOVNI, KORISTENI LAPTOPI HP, LENOVO, ASUS, DELL, ACER
100 €
29.10.2022 09:54

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 9

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

POLOVNI, KORISTENI LAPTOPI SUPER SOSTOJBA HP, LENOVO,ASUS, DELL, ACER.
CENITE RAZLICN SPORED MODELITE

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

MobiKlinik SERVIS ZA MOBILNI
Mile Pop Jordanov 37A
Потврден огласувач
076677277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам