1 / 6
FORD MONDEO 2.0
1 €
29.11.2022 09:11

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

FORD MONDEO 2.0 vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

АД Трансбалкан
Потврден огласувач
034611256
070238153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам