1 / 4
Sanduk Kiper
1 €
Цената е фиксна
25.11.2021 15:10

Скопје Центар / Скопје

Se prodava sanduk so dimenzii 3.85 , 2.30 so site delovi so nea cilindar,ventil,creva se odi so sandukot . Ima patos samo ne e montiran , poveke informacii dzvonete
071 651 661

071 651 661

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Kiper
Потврден огласувач
71651661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам