1 / 4
Нова машинка за правење јуфки
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2021 13:32

Аеродром / Скопје

Продавам нова машинка за правење јуфки .
Контакт 078681788
Цена 2000ден

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Brankica
Потврден огласувач
078681788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам