1 / 12
VODOOTPORNI JAKNI
3.200 МКД
07.09.2022 16:28

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi vodootporni softshell jakni za planinarenje, skijanje ili drugi aktivnosti visok kvalitet
Softshell jakna bez krzno cena 3200 den.
Softshell jakna so krzno 3800 den.
Tel. 071 264 065

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Super Ceni
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам