1 / 4
Parcela od 508m2 vo Tetovo
10.200 €
02.02.2022 08:58

Тетово / Тетово

Квадратура:

508 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela od 508m2 vo Tetovo.

Se naogja vo naselba Baltepe po patot na kaj Tetovsko kale.

Parcelata e so sredni dimezii od 15 metri širina i 34 metri dolžina.

Cena: 10.200 evra.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077/641-410
Stefani 071/345-955

Šifra: 0513121

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 649m2 vo selo Siričino

16 €

Se prodava plac vo centarot na Ohrid

130000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам