1 / 8
Dacia logan 1.4 plin
1.250 €
10.03.2022 18:16

Брвеница / Тетово

Марка:

Dacija

Модел:

Logan

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava dacia logan 1.4mpi so atest plin 2006g osnoven model na oprema
-bez klima i servo
-Motor menjac enterier odlicni
Karoseriski odlicno
Bez registracija vredi da se vidi

1500 e ne e fix cena ima prostor za dogovor 078 279 066

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Гоше
Потврден огласувач
076499300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам