1 / 9
LAND ROVER FREELANDER 4X4 1.8-BENZIN PLIN
3.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.09.2022 16:09

Кичево

Марка:

LandRover

Модел:

Freelander

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Dzipot e prva boja nee sminkan,zdrav,garaziran,A-test plin,servisiran komlet,maslo vo motor menjac reduktor,site kaisi zategaci novi,smeneto set potisna lamela drug lager i nova pumpa za kumlug,,plocki i dr VOZEN E SAMO PO ASVALT, NE PO PLANINI.registriran do 21-09-2022
za poveke info 070 296 317,,,MOZE ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
070296317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам