1 / 2
Elektricen industriski sporet i friteza.
1 €
22.06.2022 11:32

Охрид / Охрид

Fritezata e 20litarska funkcionira perfektno
Sporetot e so 4 toki ko site funkcioniraat isto taka i relnata e vo odlicna sostojba.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078481667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам