1 / 9
Шпорет за парно греење
300 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
07.10.2021 15:18

Бутел / Скопје

Марка на шпоретот е Пламен (Хрватцки бренд).
Шпоретот е со грејна моќност 14kw од кои 8kw во радијатори,а останатите 6kw се во самиот шпорет,за квадратура од 70-100м2.
Користен е 3 сезони.
Со него се вклучени пумпа за парно,експанзивна боца и ќумци.

Испорака по договор.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
075210299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам