1 / 7
Se prodava parcela 725m2 vo Tetovo
30 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.10.2021 16:04

Тетово / Тетово

Квадратура:

725 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela 725m2 vo Tetovo nad stadionot.
Ja ima pozicijata na slikite.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070390467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам