1 / 1
Се продава деловен простор 450м2, спроти City mall
По Договор
15.10.2021 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

450 m²

Се продава премиум деловен простор 450м2, висина 4.2м.
Идеален за инвестиција или сопствен бизнис.
Лоциран во Карпош, Тафталиџе на ул.Лондонска, во станбено -деловниот објект на БИСИ, спроти City Mall.
*Топ локација,
*На главна улица,
*На приземје,
*Излог (стаклен) од 3 страни,
*Иделен за изложбени салони, банки, канцеларии и сл. дејности.

☎️075 346 168

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

БИСИ
Потврден огласувач
075346168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам