1 / 4
Alfa Romeo 159 1.9 jtdm
4.200 €
21.11.2022 16:54

Битола / Битола

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo top sostoiba registrirana do 11mesec 2023god so zelen karton ful oprema golem servis napraven samo za kes se dava

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tomce
Потврден огласувач
078231567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам