1 / 11
IVECO DAILY 2.8TURBO-2004 GOS
1 €
22.02.2022 22:36

Ресен

Состојба на предмет
Нов⚠️🚍🚙Доколку вашето возило е дефект или има друг проблем,а не можете да стигнете до вашата дестинација,тука е
"Шлеп/влечна служба Пеце" кој што ќе ви го овозможи тоа‼🚘
2️⃣4️⃣/7️⃣ Достапни‼️
Релации низ цела држава‼
📞Контакт телефон📞:
070/562-528 Или
078/325-325

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
078325325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам