1 / 6
Crafter Maxi CH CH
11.700 €
06.03.2022 13:18

Берово / Берово

Extra sostojba
Sega uvezen od 🇨🇭CH🇨🇭
Euro 5 motor(AdBlue)
Smeneto ulje,filtri,REBRASTI i LINISKI so site zategaci ,plocki i gurtni(za racna kocnica)
Webasto greejne
Gumi 80%
Registrirano do 11.2022
Viber: +38970374426

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
070374426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам