1 / 5
ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица
82.000 €
06.12.2022 20:00

Охрид / Охрид

Квадратура:

92 m²

Број на соби:

4

Греење:

Друго

Наместена:

Не

Д 95/6
Се продава куќа-викендица (нова градба) со вкупна површина 92м² на еден кат.Куќата располага со подрумски простор со површина 20м².Површината на плацот изнесува 900м².Куќата е во тек на легализација.
Се наоѓа во близина на поранешна фабрика Емо(6км до Охрид)
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Деловен простор

70000 €

ИМПЕРИЈА – Плац со маркица

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам