1 / 2
Апчиња од пивски квасец
150 МКД
Цената е фиксна
03.04.2022 23:59

Демир Капија / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Апчињата од пивски квасец се едни од најкорисните и најефикасните додатоци во исхраната. Се состојат од природни протеини, витамини В и амино киселини, помагаат лесно да се издржи физичкиот и менталниот стрес, се стимулира имунитетот, се враќа силата, енергијата, се спречува развојот на недостаток на витамини. Придонесуваат за брза елиминација на токсините, подобрување на состојбата на кожата, косата и ноктите. Имаат корисен ефект врз состојбата на нервниот систем, нормализирање на тежината, подобрување на спиењето и апетитот, стабилизирање на метаболизмот. Го забрзуваат метаболизмот на јаглени хидрати, липиди и протеини, ја подобруваат работата на дигестивниот тракт. Тел 078988255

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
079284080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам