продавам кука со двор
По Договор
06.12.2022 15:07

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Гоце Делчев, 43, Јени Мале, Битола

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклучоци за вода и струја, комплетна документација и легализација за двор и куќа. Цена по договор. Контакт 070682866 Зоран

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

keti
Потврден огласувач
070682866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам