1 / 6
Parket bukov nov ne koristen okolu 5 kvadrati ima
1 €
03.06.2023 10:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

parketot e nov ne upotreben dimenzija ima na slikite
40x200

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Паркет

Се продава од:

G
Потврден огласувач
076711111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам