1 / 1
Куќа со одделен деловен простор
360.000 €
08.10.2021 12:08

Тетово / Тетово

Број на соби:

13

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

90 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Се продава куќа на два ката и поткровје во основа од 123м2 и посебен деловен простор од 60м2. Можна продажба на дел од куќата поради етажна поделеност на истата. Имотот е со чист имотен лист. КП 478/1, 478/2 и 478/3 КО Тетово. За цената ќе се договориме.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Сашка
Потврден огласувач
078444477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам