1 / 7
Opel Corsa 1.2 automatic 2001 god 55kw
2.650 €
04.12.2021 14:26

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakva zabeleska!Moze da se vidi vo sekoe vreme !
Tel za kontakt
071441444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AUTOSTRUJA 5
slavco stojmenski br 50
Потврден огласувач
071441444
Испрати Е-маил до огласувачот

Letva Ford Mondeo-Tranzit 2.0 tdci

1 €

Sepa Opel Vectra C -Astra H 1.9 CDTI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам