1 / 1
Сончоглед за јадење, крупен(soncogled za grickanje, krupen)
70 МКД
18.12.2021 12:20

Новаци / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квалитетен природен сончоглед за грицкање од берба 2021
Количина 3000кг

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Телефонски број
Потврден огласувач
075468581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам