1 / 10
Transport - Prevoz uslugi KRAN/Digalka
72.217.688 €
02.06.2022 08:38

Ресен

Vrsime transport i uslugi so Kran, ✅
Ceni po dogovor,
Plakanje na faktura
Za bilo kakva informacija kontakt na tel

📶0️⃣7️⃣2️⃣▪️2️⃣1️⃣7️⃣▪️6️⃣8️⃣8️⃣✅


Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
072217688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам