1 / 1
Мумијо Алтајско за скршиници и пукнатини
300 МКД
03.08.2022 13:05

Демир Капија / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Мумијо е лек од планински восок, органски производ од планините Алтај .Мумијо ги зајакнува регенеративните процеси во телото. Главната цел на мумијо е да
брзо помогне во регенерацијата на фрактури на коските. Мумијото учествува во синтеза на ниво на клетки. Исто така се користи како моќен имуностимуланс, брзо го обновува телото после болести, операции, се користи , помага во третманот на бронхијална астма, дијабетес , ја враќа мозочната активност, ги обновува нервните клетки. Ја подобрува општата состојба на телото и крвта. Тел 078988255

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Управување со тежината

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
079284080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам