1 / 1
Detski skiacki pantlomi
500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.11.2022 20:07

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов


Retief Sin kombinezon 115
Koristen, no mnogu zacuvani.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
078 318 676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам