1 / 1
tastatura za playstation 3
1.200 МКД
12.02.2022 13:33

Карпош / Скопје

prodavam tastatura za sony 3 bezicna i moze so kabel odlicna za igranje kako dta san andreas i ostanati igri cena 1200 den 078288310

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078288310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам