1 / 12
Se prodava stan
1 €
05.09.2022 17:20

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1991

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ul 4-ti juli 1/22

Se prodava trosoben stan 69 kvadrati so 2 terasi, podrum 4 kvadrati i parking 26 kvadrati.
Cena po dogovor...

Dejan : 070/603-620

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Lile
Потврден огласувач
070863410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам