1 / 3
RENO TWINGO DELOVI
1 €
15.05.2023 20:33

Македонски Брод

Марка:

Renault

Модел:

Twingo

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам