1 / 6
Prodavam camec
По Договор
09.10.2021 17:05

Куманово / Куманово

Se prodavaat dva camci,pogodni za ribolov i rekreacija.
Cena po dogovor
Tel. 070567845

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

Gabrijela Strika
Потврден огласувач
070585564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам