1 / 3
Prodavam Merida velosiped
180 €
Цената не е фиксна
09.10.2021 17:13

Куманово / Куманово

Prodvam malku koristen zenski velosiped Merida,dobro socuvan,so shimano menuvac,cena 180evra (cenata ne e fiksna)
Telefon 070567845

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Gabrijela Strika
Потврден огласувач
070585564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам